Namık Kemal Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2019

Namık Kemal Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2019
Okunma : 244 views Yorum Yap

Namık Kemal Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2019

Namık Kemal Üniversitesi besyo sınavını ( NKü Besyo ) bu yıl 20 ağustos tarihinde yapacagını duyurdu , Besyo sınavı 2 aşamalı olacak 1. aşaması sportif öz geçmiş elemesi olan nkü besyo nun 2. aşaması koordinasyon parkuru olacak. Bu yıl tyt taban puanını 180 puan yapan Namık Kemal üniversitesine katılım oldukça fazla olacak ve adaylar üniversiteye girerken gereğinden fazla ter dökecek.
Nkü baraj puanları,
antrenörlük:180
Rekreasyon:190
Ögretmenlik:200
ve kontenjan olarak türkiyenin en zengin üniversitelerinden biridir toplam kız erkek milli ve engelli olarak 320 adet ögrenci alacak ve bu üniversite sporti özgeçmişe fazla önem verdiği icin özellikle tyt puanı üst seviye ve parkuru ortalamanın üstünde olan adaylar deneyebilir.
Tekirdağda sınav parkuruna bire bir şekilde uzman antrenörlerle antreman yapmak için

iletişim : 0538 038 28 77 Kross Akademi Genel Koordinatörü Furkan Sezik

 

 

 

Namık Kemal Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı 2019, Namık Kemal Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı, Namık Kemal Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı 2019, Namık Kemal Üniversitesi Besyo, Namık Kemal Üniversitesi Besyo Klavuzu, Namık Kemal Üniversitesi Besyo Klavuzu 2019, Namık Kemal Üniversitesi Besyo Klavuzu 2020, Namık Kemal Üniversitesi Besyo Taban Puanı, Namık Kemal Üniversitesi Besyo Taban Puanı, Nkü Besyo, Nkü Besyo Taban Puanı, Nku Besyo Klavuzu